top of page
plakatthebestofme.jpg

The Best of Me

Link do rezerwacji: https://annawecelphotography.zalamo.com/book#/

The Best of Me to projekt stworzony dla kobiet. Przez pierwszą połowę 2024 roku będziemy celebrować wyjątkowość kobiet w każdym wieku. Pokażmy jak wspaniałe, piękne i mądre jesteśmy! To wielkie święto kobiet odnoszących mniejsze lub większe sukcesy! Opowiedz swoją historię, podziel się doświadczeniem, przeżyj najwspanialszą przygodę życia! Nie może Cię zabraknąć w tym projekcie!

 

30 sesji w projekcie The Best of Me, których zwieńczeniem będzie wydanie luksusowego magazynu z historią wszystkich kobiet biorących udział w tym projekcie. Każda z uczestniczek po zakończeniu projektu otrzyma ten wspaniały magazyn jako prezent.

 

Kto może wziąć udział w projekcie?

 

  • Każda kobieta, która jest gotowa na wspaniałą przygodę.

 

  • Warunkiem udziału jest zgoda na publikację wizerunku przed i po metamorfozie, udzielenie krótkiego wywiadu na social media w ramach projektu, zgoda na dołączenie do zdjęć swojej krótkiej historii, która będzie również opublikowana w ekskluzywnym magazynie projektu.

 

Koszt sesji w ramach projektu to 580 zł (regularna cena sesji z pełną metamorfozą to 680 zł). Cena dotyczy sesji dla JEDNEJ osoby!

 

W cenie 580 zł otrzymacie:

 

  • Profesjonalną sesję dopasowaną do Twoich potrzeb. Tylko od Ciebie zależy, czy będą to zdjęcia biznesowe, ciążowe, na luzie, personal branding, kobiece, a może wszystkiego po trochu?

  • Dostęp do studyjnej garderoby, do Twojej dyspozycji mnóstwo pięknych sukien, body i dodatków. Stylizacje zarówno w stylu glam Hollywood, jak i bardziej stonowane, w wielu kolorach i rozmiarach. Dla odważnych Pań również stylizacje buduarowe.

  • Profesjonalny makijaż i fryzura do sesji dla jednej osoby wykonany przez niezastąpioną Kiuru Visage. Katarzyna ma tytuł mistrza makijażu i dopasuje Twój look idealnie pod wymarzone stylizacje na sesji.

  • Prywatna galeria zdjęć z sesji dostępna online, aby w zaciszu własnego domu ze spokojem wybierać najpiękniejsze ujęcia z sesji.

  • Możliwość skorzystania z sukien projektanta Łukasza Mikulewicza, który specjalnie do projektu udostępnia dla modelek swoje oszałamiające kreacje

  • 2 ekskluzywne zdjęcia poddane starannej obróbce w wersji cyfrowej w pełnej rozdzielczości, jak i wydrukowane w formacie 15x23 cm na jedwabnym matowym papierze, na sztywnych kartach z eleganckim passe-partout. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć z sesji zgodnie z obowiązującym cennikiem.

  • Magazyn będący zwieńczeniem projektu wysłany na wskazany adres.

  • wysyłkę wybranych zdjęć z sesji kurierem prosto do domu.

 

Sesje weekendowe będą realizowane zgodnie z harmonogramem. Sesje wykonywane w tygodniu mogą zostać przesunięte na późniejszą niż w harmonogramie godzinę, po uzgodnieniu tego ze mną mailowo: wecel.anna@gmail.com lub telefonicznie 509 238 545.

 

Dopuszczalna jest jednorazowa zmiana terminu sesji w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych okoliczności.

 

Sesje będą odbywały się w moim studiu w Poznaniu, ul. Rubież 12G/6

 

Sesja będzie trwała 2,5-3 godzin. Godzinę potrwa wykonanie makijażu, 30 minut ułożenie włosów i 1,5 godziny zdjęcia.

 

Na sesję należy przyjechać punktualnie, bez żadnego makijażu, z umytymi, wysuszonymi włosami. Warto zabrać ze sobą białą, cielistą i czarną bieliznę i ulubione buty czy biżuterię. Można zabrać również własne stroje do sesji.

 

W studiu wybierzemy wspólnie wymarzone kreacje i dodatki. Ilość stylizacji jest nieograniczona, to jest Wasz dzień, Wasz wyjątkowy czas i nic nie może nas ograniczać poza wyobraźnią :) Stworzymy wiele pięknych kadrów, z których otrzymacie prywatną galerię do wyboru.

 

W przypadku pytań proszę śmiało pisać na adres wecel.anna@gmail.com lub dzwonić 509 238 545.

 

Do zobaczenia na sesji

 

Anna Węcel

bottom of page